Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jarný semester 2023 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 16. 02. 2023. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 7. 02. 2023 o 17.00...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

1.12.2021

SOM TVORIVÁ a prišiel nápad vytvoriť mantričky na jednotlivé dni od 1. do 24.decembra podľa postavenia planét. V danom dni horoskop prítomnej chvíle ponúka rôzne uhly pohľadov, no zámer pred tvorením bol jasný - vidieť to, čo najsilnejšie znie. Na prvý decembrový deň to je teda tvorivosť a keďže už mám vytvorených všetkých 24 mantier, viem, že v štedrej tvorivosti kruh uzavrieme na Vianoce.

SOM TVORIVÁ BYTOSŤ - je mantra na prvý decembrový deň. Kedykoľvek cez deň si na ňu spomeniem, v duchu, nahlas alebo šeptom, napríklad pred zrkadlom, ju vyslovím či niekoľkokrát zopakujem.

SOM TVORIVÁ BYTOSŤ a cez tvorbu sa spájam sama so sebou i so Zdrojom, s najvyšším vedením. Odovzdávam sa mu - nech sa tvorba deje. Aká? Akakoľvek, ktorá príde ako inšpirácia, ako impulz, ako podnet čokoľvek vytvoriť - od pozitívnej myšlienky po veľdielo.

SOM TVORIVÁ, SOM TVORIVÁ, SOM TVORIVÁ - cítim, ako sa mi tvorivosť vlieva do žíl, cítim, že tvorím najlepší svet, aký viem. Ďakujem.

S láskou DagmaRA Sarita

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita