Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jarný semester 2023 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 16. 02. 2023. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 7. 02. 2023 o 17.00...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

2.12.2021

SOM SÚCITNÁ BYTOSŤ - mantra druhého decembrového dňa priletela v súvislosti s rodom a s otvoreným srdcom k predkom i potomkom.

Viem prijať všetkých mojich predkov, počnúc rodičmi, bez výhrad, bez podmienok, bez pohŕdania, bez pocitov krivdy a nespokojnosti? Žili najlepšie, ako mohli a vedeli. Aj oni chvíľu držali kormidlo nášho rodu a zdvihli ho aspoň o maličký level vyššie. Aj možný pád rodu je postupom, ak pochopím, prečo sa tak dialo. Kormidlo mám v rukách teraz ja.

SOM SÚCITNÁ, sú-citím, ako sa cítili moji predkovia v rôznych situáciách. Porozumela som ich pádom, omylom a prešlapom. Prijímam ich takých, akí boli. Nepotrebujem hovoriť o ich pochybeniach, lebo oni sú ja. Sú vo mne. Zanechali stopy vo mne. Mám aj ich talenty, dary a požehnania. Ak však odmietam, posudzujem či odsudzujem svojich predkov, odsudzujem seba.

SOM SÚCITNÁ, SOM SÚCITNÁ, SOM SÚCITNÁ. Sú-citím s mojimi potomkami. Neľutujem, do akej doby sa narodili. Sú-citím, lebo viem, že si vybrali to najlepšie. Mňa, prostredie, čas. To viem. Ďakujem.

S láskou DagmaRA Sarita 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita