Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jarný semester 2023 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 16. 02. 2023. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 7. 02. 2023 o 17.00...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

SOM BYTOSŤ OTVORENÁ zmenám, ktoré prirodzene prichádzajú. Prijímam život so všetkým, čo prináša. Oceňujem tichou vďakou a s teplom v srdci jeho dary, rozumiem výzvam, ktoré sú šité špeciálne pre mňa ihlou osudu. Cítim, vidím, viem, že žijem najlepší život. Ten svoj.

Prijímam svoje zrody i úmrtia, prijímam pády i pochybenia, prijímam svoje talenty i požehnania, prijímam daždivý deň, Slnko na horách i v duši, objatia detský rúk, svoju rodinu i rod, teplo priateľstva. Prijímam náruč života v jeho plnej pravdivosti.

Prijímam seba so všetkým, čo som si priniesla do vienka na tento svet. Prijímam i s tým, čo som si niekedy niekde vybrala, čo si tu a teraz vyberám. Prijímam svoj rast i svoje zastavenia, prijímam rýchle diaľnice života i jeho slepé uličky.

Prijímam tu a teraz bez výhrad svojich rodičov, svoje detstvo, dozrievanie do rokov s výhliadkou smrti. Prijímam život i smrť. Prijímam kolobeh života i kolobehy životov. Je mi cťou byť v ich strede v pokoji a mieri. Je mi cťou žiť život zázračný. Ďakujem.

S láskou DagmaRA Sarita

 

 

 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita