Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jarný semester 2023 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 16. 02. 2023. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 7. 02. 2023 o 17.00...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

SOM SPOKOJNÁ BYTOSŤ, mantra, ktorá vyšla na desiaty deň decembra. Pozerám spokojnými očami na svet, lebo pokoj mám v srdci. Kvitne v ňom tisícimi možnosťami, tisícimi odtieňkami, tisícimi vôňami.

Kamkoľvek pozriem, všetko objíma spokojnosť, všetko sa do spokojnosti halí, všetko spokojnosť prijíma aj vysiela ďalej. Spokojnosť pokojne plynie a vytvára spokojne pokojný svet. Svet je v poriadku, ja som v poriadku.

SOM SPOKOJNÁ a v mojom srdci sídli pokoj. Som spokojným srdcom sveta, svet je spokojnym srdcom vesmírov, pokoj vesmíru je mojím pokojom. Kolobeh prúdenia, zdieľania, pokoja, spokojnosti. Ako ja, tak i okolo mňa, lebo - ČO VYSIELAM, TO DOSTÁVAM.

S láskou DagmaRA Sarita

 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita