Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jarný semester 2023 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 16. 02. 2023. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 7. 02. 2023 o 17.00...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

SOM CHÁPAVÁ BYTOSŤ - mantra pondelkového dňa plného ženskej energie Luny (aj Lucie ) a intuície.

Ako mantru rozviť? Napríklad aj podpornou vetičkou - vytváram priateľské vzťahy cez porozumenie. Pri počúvaní hovoriaceho objímem svojou pozornosťou, počúvam a počujem. Pri hovorení púšťam do sveta len také slová, ktoré majú svoju silu a nezahlcujú priestor okolo mňa prázdnou vatou. Keď nemám čo povedať, ostávam v prázdnom výživnom tichu.

SOM CHÁPAVÁ BYTOSŤ, a tak nielen navonok plynie táto mantra. Som chápavá k sebe, k svojim strachom, pocitom viny, bezmocnosti, slabostiam srdca, sebapoškodzujúcim programom i závislostiam. Chápem, viem a prechádzam do dôvery v život.

Chápem, prijímam, objímam, púšťam bez lipnutia... Na dôkaz svojej lásky k tebe, nechávam ťa, život, ísť svojím tempom. Nechávam ťa plynúť, plyniem s tebou v múdrom odovzdaní. Tak to robí láska, tak to je.

S láskou DagmaRA Sarita

 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita