Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jesenný semester 2022 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 6. 10. 2022. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 27. 09. 2022 o...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

Na naše vysielanie Cestou srdca v dvojke  VladimíR a SaritA  ako reakcia prišlo niekoľko príbehov od žien s otázkou – ako ďalej v partnerskom vzťahu. Keďže dobrými radami je cesta do pekla dláždená, rady v 38. pokračovaní cyklu K prameňom etikoterapie nezaznejú. Spolu sa však môžeme na situácie v partnerských vzťahoch pozrieť a posvietiť si na ne z rôznych strán.

Pre nás je vždy dôležité POROZUMENIE, takže aj vo vysielaní ďalšieho pokračovanie pod názvom

                  PRÍBEHY SRDCA

pôjdeme do porozumenia s tým, čo sa nám deje, z akého priestoru môžeme svoje príbehy pozorovať, čo to znamená prebrať zodpovednosť za seba vo vlastných príbehoch, ako sa zmena v nás môže prejaviť v našom okolí... Samozrejme, autorky príbehov ostávajú v anonymite.

V stredajšom vysielaní pôjdeme teda cez živé príbehy do živého vysielania so živými témami, a to

                v stredu 25. mája 2022 od 20. hodiny

Ak chcete aj vy položiť svoju otázku, predložiť svoj príbeh či dať nám spätnú väzbu, nech sa páči, píšte na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Rozhovor vysielame v premiére na kanáli YouTube, konto Vladimír Červenák a tiež na www.advaita.sk

Tešíme sa na spoločné chvíle.

S láskou VladimíR a SaritA

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita