Sidebar

  • Kurz základy etikoterapie, jesenný semester 2022 LIVE - Naživo ON LINE

    Začíname  verejnou prednáškou: Úvod do etikoterapie úvodná prednáška  vám pomôže vytvoriť si obraz o  kurze základy etikoterapie, na ktorý sa môžete po prednáške prihlásiť. Kurz začne od 6. 10. 2022. Kurz sa uskutoční   virtuálne naživo  ON LINE. Prístupové údaje obdržíte po zaslaní prihlášky. Úvodná prednáška LIVE 27. 09. 2022 o...
  • DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM - ROZHOVORY

      DagmaRA Sarita Poliaková: ETIKOTERAPIA S VLADIMÍROM ČERVENÁKOM ROZHOVORY    Knihu  si môžete objednať  na stránke e-schopu vydavateľa CADPRESS.   cena za ks 21 €   Keď sa stretnú dvaja rovnako naladení, vznikajú krásne rozhovory smerujúce k hĺbke duše. Keď sa stretne celá skupina ľudí rovnako naladených, rodia sa kľúče pasujúce do...

Srdcové záležitosti sú témou aj 39. stretnutia v rámci cyklu K prameňom etikoterapie a radi sa my dvaja – VladimíR a SaritA – do nich ponoríme, aby sme vytiahli poklad. Tým pokladom je v tomto vysielaní havajská technika hoo ponopono, jej správne vyslovovanie i správne používanie. Kedy?

                    V stredu 22.6.2022 o 20. hodine

Vo vysielaní sme už hovorili o odpustení, ale na žiadosť našej poslucháčky sa k nemu vraciame cez techniku hoo ponopono. Požiadala nás totiž, aby sme o nej hovorili, pretože potrebuje hlbšie porozumieť jednotlivým krokom. Správne predpokladá – keď porozumie, hoo ponopono dosiahne novú silu, ktorá robí zázraky v uvoľňovaní napätia vo vzťahoch.

Pri rozprávaní sme podčiarkli aj to, že havajská technika je tiež technikou, ktorá malými, efektívnymi krokmi uvoľňuje cestu do sebavedomia aj sebalásky. Ako? Započúvajte sa, veríme, že niekoľko nových možností alebo súvislosti postrehnete, či už s hoo ponopono vedome pracujete, alebo ho len teoreticky ovládate.   

Ak chcete aj vy položiť svoju otázku, predložiť svoj príbeh či dať nám spätnú väzbu, nech sa páči, píšte na  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Rozhovor vysielame v premiére na kanáli YouTube, konto Vladimír Červenák a tiež na www.advaita.sk

Tešíme sa na spoločné chvíle.

S láskou VladimíR a SaritA

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita