Sidebar

 

Strach zo smrti je koreňový vzorec. Poď sa naň hlbšie pozrieť.

2.- 4.12 .2022 sa v Střtílkách

uskutoční špeciál prípravného seminára na cestu do Thajska, kde sa v januári 2024 a potom každé tri roky ešte niekoľkokrát, uskutoční už tretie pokračovanie seba poznávacieho pobytu, ktorého téma je Ako správne žiť, aby sme mohli správne, (zo správneho priestoru) zomrieť?

Seminár nás v dostatočnom predstihu pripraví na tému a tiež vnútorne prepojí skupinu. Je určený Pokročilým žiakom školy etikoterapie Advaita. teda nie len účastníkom Thajsko 2024.

POHRÚŽENIE do strachu zo smrti,

Byť pripravený pozrieť sa do očí našich najhlbších strachov vyžaduje odhodlanie, odvahu a vytrvalosť. Pre niekoho to môže znamenať roky príprav kým sa odhodlá pozrieť sa faktu smrteľnosti svojho fyzického tela tvárou v tvár.

Keďže téma je v časoch prebiehajúcej apokalypsy veľmi aktuálna, epidémia, vojna, hladomor i smrť obchádzajú svet, pre mnohých môže hlbšie porozumenie svojich hlbokých strachov znamenať vyslobodenie.

Zámerom seminára je tiež stretnúť sa naživo, zažiť blízkosť, pohrúžiť sa hlboko do seba, aby sme na povrch vyniesli poklady, diamanty, ktoré sú v nás. Zažiť aplikovanú etikoterapiu a prehĺbiť zručnosti udržať sa v priestore spojenia so Zdrojom. Zároveň si užiť predvianočné Střílky.

Možno aj čas na predvianočný nealko punč a koláčiky voňajúce škoricou, jabĺčkami a vanilkou. Bude aj takým predvianočným stretnutím, a príležitosťou spojiť skupinu a tak sa na cestu pripraviť.

Témou bude, Strach zo smrti je koreňový vzorec. Poď sa naň hlbšie pozrieť.

Seminár sa uskutoční v pôvodne plánovanom termíne 2. - 4.12. 2022 bude aj takým predvianočným stretnutím, a príležitosťou spojiť skupinu a tak sa na cestu pripraviť.

Príprava na seminár:

Dva týždne pred seminárom žiaden alkohol, ľahká strava a min 8 hodín spánku, príprava na lucídne sny. Oblečenie v čiernom.

Cena seminára vrátane ubytovania a stravy je 300€. Ak cítiš pozvanie, pošli prihlášku. Strava Vegetariánska.

V prípade požiadavky na špeciálnu diétu to uveď v poznámke. V prípade , že seminár hradí podnikateľský subjekt, uveď fakturačné údaje. inak úhrada na mieste. 

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita