Sidebar

  • Obeť obetavá

    V stredu 29.7.2020 o 20.h otvárame v žensko-mužských rozhovoroch tému obete. Ak vám v túto chvíľu napadne zúbožená, prípadne týraná žena, či životom ubitý muž, prosím, rozšírte svoj pohľad a otočte ho do seba. V akých situáciách sa práve vy cítite ako obeť, kedy sa obetujete svojim deťom, kedy obetujete svoj čas práci, čo je za...

 Milí priatelia etikoterapie, 

 

v týchto dňoch s tímom intenzívne pracujem na príprave vydania knihy Etikoterapia, archeológia duše.

 

Kniha bude nadväzovať na dielo Ctibora Bezděka, autora pojmu etikoterapia. Chcem posunúť túto metódu smerom k poznaniu hlbokýchpríčin sebaodmietania. Zároveň otvoriť cestu k porozumeniu myšlienkových vzorcov a emócií, ktoré zdravie, celistvosť, spokojnosť a šťastie podporujú. A tiež inšpirovať ako svoj život žiť múdro s integritou, autenticky, s plnouzodpovednosťou a tak, aby ten, kto ju aplikuje obohacoval nielen svoj, ale aj svet iných.

S vďačnosťou naplnením srdcom ju chcem predložiť čitateľom so zámerom, aby priniesla im hlboké porozumenie vlastného života. Aby sa tak mohlo stať, potrebujem Vašu pomoc prostredníctvom darovania 2% z Vašich už zaplatených daní.

Vaše 2% môžete poukázať prostredníctvom týchto predvyplnených tlačív na stiahnutie v editovateľnom pdf formáte, v závislosti od toho, kto poukazuje:

 Zamestnanec,používa vyhlásenie a potvrdenie o zaplatení dane.

Fyzická osoba, ktorá podáva daňové priznanie, používa:

Právnická osoba, používa daňové priznanie právnickýchosôb.

Obchodné meno (Názov): Občianske združenie WellGiving

Právna forma: Občianske združenie

IČO/SID: 31808549

Sídlo: 84104 Bratislava, Janotova 3270/6 

Podporiť vydanie knihy 2% je možné vďaka spriatelenému občianskemu združeniu WellGiving (možno viacerí poznáte ako dakujeme.sk), ktoré nám podiel z Vašich daní umožní prijať. Finančné riaditeľstvo SR, ktoré takto darované financie posiela na účet združenia, však neposkytuje informácie o darcovi 2% ani výške sumy. Preto je dôležité, ak vydanie knihy takto podporíte, aby ste na moju poštovú adresu alebo email, obe uvedené nižšie poslali kópiu vyhlásenia alebo časť daňového priznania s oddielom/časťou o vyhlásení o poukázaní podielu z dane s vyčiernenými citlivými údajmi (rodné číslo, dátum narodenia,adresa a iné).

 Aj vďaka Vašej podpore vydaná kniha pomôže nielen Vám ale aj ostatným čitateľom k zdravým a šťastným vzťahom k sebe i svetu, aby sme tak zmysluplne naplnili zámer vlastného života. Aby život bolo radosť žiť. Prajem si, aby ste pri jej čítaní cítili radosť a naplnenie, ktoré cítim prijej príprave.

Rastieme spolu.

S úctou,

Vladimír Červenák

 

P.S. Ak mate vo svojom okolí podobne zmýšľajúcich ľudí, budem vďačný za zdieľanie tejto výzvy.

Poštová adresa: Vladimír Červenák, Šípková 3644/7, 811 04 Bratislava

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.

Kalendár

Tipy a inšpirácie - spriatelené stránky rodiny Advaita