email:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

facebook: 

Lucia Dedíková https://www.facebook.com/www.luciadedikova.sk

DETI AKO DAR – Akadémia Montessori  https://www.facebook.com/detiakodar

Instagram: luciadedikova https://www.instagram.com/luciadedikova/

alebo akademiamontessori.sk https://www.instagram.com/akademiamontessori.sk/

tel: +421 940 321 591

web: www.luciadedikova.skwww.akademiamontessori.sk

jazyk: slovenský jazyk, anglický jazyk

Svoje nadšenie a možnosť pracovnej realizácie som našla v spolupráci s deťmi, rodičmi a ľuďmi, ktorých zaujíma vedomý život a zlepšovanie kvality svojho bytia.

V pracovnej oblasti pôsobím ako etikoterapeutka, kineziologička, Montessori sprievodkyňa pre deti zdravé aj zdravotne znevýhodnené a konzultantka pre rodičov, ktorí riešia ťažkosti vo vzťahoch alebo ťažkosti vo výchove a vzdelávaní detí. Ako podporné metódy pri práci využívam arómaterapiu a numerológiu. Etikoterapiu praktizujem už vyše 10 rokov a prepájam ju s Montessori metódou, čo mne i ďalším rodičom prináša lepšie pochopenie seba, detskej duše a nášho vzájomného prepojenia.

Už počas dospievania som sa začala zaoberať osobnostným rozvojom. Po ukončení školy som pracovala vyše 10 rokov v medzinárodnej reklamnej agentúre, čo bola úžasná skúsenosť. V roku 2007 sa môj život zmenil, keďže sme s manželom zistili, že budeme rodičia. Tým sa rozbehol kolotoč sebapoznávania a vzdelávania sa. Naše deti vkráčali k nám do rodiny ako veľkí učitelia.

„Deti ako dar.“

Deti (aj dospelí ľudia) nám nastavujú zrkadlo, cez ktoré môžeme pochopiť či kráčame v súlade so svojimi hodnotami a za svojim zámerom v láske a ľahkosti. Lásku, slobodu a pravdu považujem za základ spokojného života. S láskou tvorím, maľujem obrazy, píšem, pripravujem kurzy, semináre či individuálne stretnutia, s láskou sa starám o seba i svojich blízkych.

Ďakujem, že môžem. Lucka