Sidebar

Zoznam videí Advaita

 

„Najväčším darom pre mňa bola možnosť „pričuchnúť" k astrológii. K prastarej duchovnej vede. K nástroju, ktorý každému z nás umožňuje nahliadnuť do vlastnej psychiky.

 

 

Astroškola

lektor
Enki Hogh


www.astrologickeporadenstvo.sk

 

Začiatok cyklu víkendových seminárov je 31.3 - 1.4. 2012.


Seminár bude prebiehať od 10:00 do 18:00 hod. v Staromestskom klube 10 x 10, Školská 14, Bratislava.

 

Počet miest je obmedzený, prihlásiť sa môžete čo najskôr vo formulári na spodnej časti stránky.
Cena víkendového seminára je 80 €.
Prihláseným záujemcom pošleme bližšie pokyny po uzavretíprihlášok.

 

 

 

Cesta k pochopeniu


Astrologické kurzy sú určené nielen záujemcom, ktorí sa chcú v budúcnosti venovať výkladom horoskopov druhým ľuďom, ale najmä tým, ktorí sa chcú naučiť lepšie porozumieť svojmu vlastnému horoskopu. Naučiť sa vnímať viditeľné prejavy neviditeľných energii a porozumieť ich podstate. Skúmať cez horoskop vesmírne zákony.

 

Astrológia je skutočne úžasným nástrojom sebapoznania a môže človeku pomôcť pochopiť seba samého a to, čo sa v ňom odohráva. Pomáha pochopiť korene problémov, ktoré človeka stretávajú a naznačuje aj cestu, ako sa s nimi vysporiadať. Pomáha uvedomovať si základné životné úlohy, ale aj danosti, ktoré sme si na tento svet priniesli. Svieti na cestu odkiaľ kam kráčame a ak chceme tomuto svetlu rozumieť, pomôže pri objavovaní nášho vnútorného šťastia.

 

Náplň víkendových kurzov

Na víkendových kurzoch sa zoznámime so základnými astrologickými princípmi a prvkami v horoskope. So znameniami, planétami a domami. Naučíme sa v bežnom živote rozpoznávať v sebe aj vo svojom okolí prejavy energií jednotlivých znamení a planét.

 

Absolvent kurzu sa zároveň naučí pracovať s astrologickým programom, pomocou ktorého si môže zostaviť svoj horoskop aj horoskopy ostatných ľudí. V rámci práce s horoskopmi má totiž frekventant kurzu jedinečnú možnosť práve cez vlastný horoskop spoznávať tajomstvá astrológie a zároveň lepšie porozumieť svojmu životu. 

 

"Uvedomil som si, že astrológia je moja cesta." Povedal Enki. "Poznal som, že som našiel niečo, čo som dlho hľadal. Od prvých dotykov s astrológiou však už ubehlo niekoľko rokov. Počas nich som sa pomerne intenzívne venoval jej štúdiu. Individuálne, ale i u iných astrológov, ktorí ma veľmi obohatili. Musím povedať, že v živote mám šťastie na dobrých učiteľov.“

Na základe dôverného vzťahu s astrológiou Enki tvrdí, že každé znamenie zverokruhu ukrýva svoj dar aj nebezpečenstvo. Žiadne znamenie zverokruhu nie je dobré ani zlé. V tomto zmysle je neutrálnou energiou. Mincou, ktorá má dve strany. Len na nás záleží, či budeme rozvíjať jeho pozitívne kvality, alebo prepadneme jeho necnostiam. „Ak sme teda už predstaviteľom niektorého z dvanástich znamení, mali by sme sa vedome usilovať o naplnenie jeho cností,“ hovorí Enki. Viac každé z dvanástich znamení predstavil na prednáške 23. novembra 2011 v Staromestkom klube 10x10 v Bratislave.

 

Záznám je nižšie.


1. časť

 

2. časť

3. časť

4. časť

Vyhľadávanie

Vaša podpora stránok bez reklamy

Ďakujeme, 

pomáhate nám tvoriť lepší obsah.