"Kto vlastne sme, odkiaľ pochádzame, aké sú naše životné cesty, čo nás čaká ...?"

Toto sú otázky, ktoré po dlhé stáročia zamestnávajú vedcov, numerológov, či ezoterikov ...

"Ak ste už niečo počuli o psychosomatike, tak viete, že väčšina našich chorôb, ak nie úplne všetky, pochádzajú z našej hlavy a teda úzko súvisia s tým, čo denne zažívame, s tým, ako spracúvame emócie, čo všetko na nás vplýva - okolie, vzťahy, psychika, stres, elektrosmog, karmické súvislosti a mnoho ďalších aspektov ..."

Ako už názov vypovedá - je to analýza našich životných úloh. Na tomto svete nežijeme len preto, aby sme sa rodili, množili a zomierali.

Náš život má omnoho hlbší zmysel. Každý jeden človek - jeho život - má nejaký zmysel. A aký? O tom nám povie táto veľmi stará numerológia, ktorá analyzuje náš súkromný, individuálny zmysel...

Nepovie len to čo nám chýba, alebo čoho máme viac, povie nám súvislosti, ktoré nevidíme. A až keď ich pochopíme, môžeme začať robiť zmeny v našom živote. Porozumením a uvedomením si týchto súvislostí máme možnosť zmeniť kvalitu svojho života.

Už nebudeme len obeťami, ktoré nariekajú čo sa mi to deje, prečo práve ja??? Dostaneme do svojej moci svoje vzťahy, pocity a aj svoje zdravie. Naše fyzické telo nám dáva najavo, že je niekde niečo, čím ideme proti sebe, čím si ubližujeme... A len keď spoznáme toto "niečo", keď si to pomenujeme, len potom máme možnosť s tým niečo urobiť.

Analýza životného plánu nehovorí o niečom, čo nepoznáme. Hovorí o tom, čo žijeme a s čím sa stretávame, čo o sebe vieme, len nepoznáme súvislosti a nevidíme aký dopad to má na nás a naše okolie.

Jedna múdrosť hovorí, že nemôžeme zmeniť ľudí okolo nás, môžeme zmeniť len seba, a až potom sa zmení aj naše okolie. A práve o toto ide. Mať rád seba samého a robiť zmeny k lepšiemu je to najpodstatnejšie v našom živote. A ak to v nejakej sfére pokrivkáva, či už v partnerstve, rodine, práci, alebo v zdraví , vieme na to prísť a vyliečiť to... :-)

S vedomosťami z Kabaly máme možnosť lepšie pochopiť podstatné oblasti nášho bytia.

Analýza pomocou Atlantskej Kabaly sa zameriava na tieto témy:

  • Získať informácie o našom spôsobe života pomocou kabalistického stromu života
  • Zistiť, ako energia, ktorú dostávame z vesmíru cez nás prúdi, čo nám umožní pochopiť, ako si vytvárame naše choroby ako ochranné štíty duše a získať informácie, ktoré tieto signály obsahujú.
  • Zistiť, ako sa človek môže zamerať na svoje vzťahy a získať tak posun k lepšej kvalite života.
  • Možnosť analyzovať pár, celú rodinu, vzťahy s inými osobami, či celkami

Predmetom analýzy je:

  • detailný popis základných učebných úloh v živote klienta
  • detailný popis talentu, ktorý môže človek využiť pre zlepšenie kvality svojho života
  • detailný popis blokád, spôsobujúcich problémy na fyzickom tele človeka
  • detailný popis karmického kapitálu, ktorý môže človek využiť pre zlepšenie kvality svojho života
  • konzultácia (osobne, telefonicky, resp. Skype a Messenger) v trvaní max. 1,5-2 hodiny
  • analýza bude dodaná v písomnej tlačenej forme na dobierku, resp. podľa požiadavky pri osobnom odbere

Bližšie informácie o tejto analýze nájdete v tomto článku...